Alpha-Welder
Блог - корисні статті для майбутніх та працюючих зварників
Найцікавіші статті щодо зварювання аргоном

Де придбати аргонове зварювання? Який аргоновий зварювальний апарат вибрати? Тіг зварювання - як купити найкраще за нормальною ціною? А також інші статті ви можете прочитати на сторінках Блога про зварювання на сайті Alpha Welder. Ми відповідаємо на найпопулярніші питання про аргонодугове зварювання, його застосування, про те, як вибрати аргоновий апарат залежно від ваших потреб, а також даємо докладні відповіді на найчастіші питання наших користувачів з аргону, курси аргонщиків, налаштування аргонового апарату.

Корисні статті з навчання зварюванню металу

Як навчитися самому зварювати метал і чи варто воно того? Що дає скоринка зварювальника? Як вибрати навчальну компанію з курсів зварювання? Відповіді на ці та інші питання ви точно знайдете на сторінках блогу, присвяченому навчанню зварювальників у Києві на спеціалізованих курсах. Ми з радістю допоможемо розібратися та покажемо рейтинги київських шкіл зварювальників для того, щоб ви розуміли, який вибір краще зробити – на користь того чи іншого виду курсів зварювання.

Види електрозварювання - найкращий посібник, або підказка для зварювальника

Не секрет, що видів електрозварювання неймовірна безліч, а розібратися на відмінностях видів та типів зварювання та зварювальних апаратів – потрібно вміти. Коли начальник просить налаштувати апарат – важливо зрозуміти, що це за апарат і до якого виду він належить. У статтях нашого Блога ми розповімо та покажемо головні відмінності видів електрозварювання всього в пару кліків. Скористайтеся цікавими статтями як посібник або інструкція з усіх питань, що вас цікавлять.

Зварювальний напівавтомат погано варить? Причини та налаштування

Одна справа - успішно користуватися новим апаратом, що вже налаштований для вас спочатку. Зовсім інше - бачити перед собою не найновіший агрегат, та ще й потребує настроювання для потрібного вам типу зварювання. Ми зможемо допомогти навіть із цим завданням – розберемося в причинах, з яких зварювальний напівавтомат погано варить, навчимо усувати ці причини самостійно та покажемо правильне налаштування.

Ці та багато інших корисних тем буде розкрито в нашому блозі. Залишайтеся з нами, заглядайте в цей розділ, і ви побачите – такої кількості корисної інформації ви більше ніде не знайдете!
БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!
За професією зварювальник аргонщик TIG-141
Що ви дізнаєтесь на занятті:
1. Як налаштовувати аргонодуговий зварювальний апарат, вивчіть та запишете його налаштування.
2. Як самостійно організувати зварювальний пост, що потрібне для цього.
3. Як вибрати правильне обладнання для зварювання?
4. Нюанси заточування вольфрамового електрода, яких видів вони бувають.
5. Як працювати з газом Аргон, які бувають зварювальні газові редуктори.
6. Дізнаєтеся стандарти за якими беруть на роботу, як і що потрібно вміти варити, щоб вас взяли на роботу.
Після проходження теорії ви приступите до практики
Пробне заняття ні до чого вас не зобов'язує, ми даємо вам можливість зрозуміти чи хочете ви надалі займатися цим видом діяльності.
Запишіться на безкоштовне пробне заняття
Ви можете купити професійне зварювальне обладнання, яке ми рекомендуємо та отримати знижку в магазині "jasic.ua" вказавши що ви перейшли з нашого сайту.
Made on
Tilda