Alpha-Welder
Робота зварювальником в Києві - найкращі вакансії від відомих компаній
Зварювальник потрібен? - вакансії компаній у Києві


Робота зварювальником в Києві, як і в інших містах України потребує наявності не тільки навичок зварювання металу, але й скоринки зварювальника, яку отримують усі наші студенти. Зварювальник - робота, що вимагає певної технічної грамотності та уваги, тому - вирушаючи на пошук роботи, необхідно отримати сертифікат (корочку) зварювальника.

Які компанії пропонують роботу зварювальником?

У Києві та передмісті Києва знаходяться заводи, будівництво, приватні компанії, а також державні установи, де потрібен зварювальник (на аргон та напівавтомат частіше). Залежно від місця, розряду та практичного досвіду претендента, всі компанії пропонують різний рівень зарплат. Проте, після курсів Alpha Welder студенти зазвичай дуже швидко знаходять роботу, навіть у кризу – виробництва щось рідко зупиняють. Звичайно, вимагати багато чого, якщо ви освоїли професію зварювальника з нуля - не варто. Але, якщо ви підвищили кваліфікацію та збільшили розряд як досвідчений зварювальник – рекомендуємо знайти роботу зварювальником з кращими умовами.

Знайти роботу після курсів зварювання – легко! А ми пропонуємо вам ознайомитись з популярними вакансіями від компаній, розміщених на Work.ua.
БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!
За професією зварювальник аргонщик TIG-141
Що ви дізнаєтесь на занятті:
1. Як налаштовувати аргонодуговий зварювальний апарат, вивчіть та запишете його налаштування.
2. Як самостійно організувати зварювальний пост, що потрібне для цього.
3. Як вибрати правильне обладнання для зварювання?
4. Нюанси заточування вольфрамового електрода, яких видів вони бувають.
5. Як працювати з газом Аргон, які бувають зварювальні газові редуктори.
6. Дізнаєтеся стандарти за якими беруть на роботу, як і що потрібно вміти варити, щоб вас взяли на роботу.
Після проходження теорії ви приступите до практики
Пробне заняття ні до чого вас не зобов'язує, ми даємо вам можливість зрозуміти чи хочете ви надалі займатися цим видом діяльності.
Запишіться на безкоштовне пробне заняття
Ви можете купити професійне зварювальне обладнання, яке ми рекомендуємо та отримати знижку в магазині "jasic.ua" вказавши що ви перейшли з нашого сайту.
Made on
Tilda