Alpha-Welder
Як довго професія зварювальника буде актуальною?

Досить багато людей турбує загальна роботизація — процес, при якому ручна праця замінюється машинними засобами. Але для зварювальника це не проблема так, як його працю практично неможливо замінити роботом. Адже робот не може аналізувати ситуацію, і залежно від неї приймати рішення. Іноді виникають нестандартні ситуації, які потребують нестандартного вирішення. Робот це зробити не зможе.


Робот — дорого. Особливо, якщо треба зварити невеликий об'єкт. Вивчившись на зварювальника, можна надалі підвищити кваліфікацію до оператора зварювального робота, і вже додатково використовувати сучасне обладнання.

Зварювальник — непроста спеціальність, де задіюються як профільні, так і загальноосвітні знання. Але й зварювальники отримують гідну зарплату за свою працю та лояльні умови трудового договору.

Економте час і гроші. Компанія Alpha-Welder проводить курси. За пару тижнів ви можете отримати професію зварювальника. Мінімум теорії та максимум практики.

В яких сферах актуальна професія?

Зварювальникам-початківцям відразу пропонують роботу в компаніях, що займаються сферою обслуговування. Також фахівці затребувані в житлово-комунальних господарствах. Зварювальники більш високого розряду — бажані фахівці в будівельних роботах і на промислових виробництвах.

Зварювальники потрібні:

  • в машинобудуванні;
  • для кораблебудування;
  • у сільському господарстві;
  • у нафтопереробній промисловості;
  • для будівництва трубопроводів та заводів.
Зварювальники — одна з найбільш затребуваних професій. Зважаючи на те, що існує брак кадрів, зварювальники на особливому рахунку, адже зварювальні роботи потрібні абсолютно на кожному виробництві.

Що пропонує компанія Alpha-Welder

Alpha-Welder навчає таким методам зварювання:

  • Аргоном TIG-141;
  • Полуавтоматом MIG-135;
  • Электродом MMA-111;
Викладачі — зварювальники з багаторічним досвідом роботи, ви отримаєте інформацію «з перших рук»: нюанси роботи, лайфхаки, професійні поради. Всього за пару тижнів ви освоїте професію зварювальника.

Багато компаній не допомагають своїм студентам знайти роботу. Ми ж працюємо по-іншому. Alpha-Welder допомагає всім випускникам з працевлаштуванням.

Зателефонуйте нам за номером +380 68 417 70 19.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття де ви отримаєте в перший же день теоретичні знання поводження з обладненням та спробуєте на практиці створити свій перший зварювальний шов.


Пам'ятайте фахівцями не народжуються а стають.БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!
За професією зварювальник аргонщик TIG-141
Що ви дізнаєтесь на занятті:
1. Як налаштовувати аргонодуговий зварювальний апарат, вивчіть та запишете його налаштування.
2. Як самостійно організувати зварювальний пост, що потрібне для цього.
3. Як вибрати правильне обладнання для зварювання?
4. Нюанси заточування вольфрамового електрода, яких видів вони бувають.
5. Як працювати з газом Аргон, які бувають зварювальні газові редуктори.
6. Дізнаєтеся стандарти за якими беруть на роботу, як і що потрібно вміти варити, щоб вас взяли на роботу.
Після проходження теорії ви приступите до практики
Пробне заняття ні до чого вас не зобов'язує, ми даємо вам можливість зрозуміти чи хочете ви надалі займатися цим видом діяльності.
Запишіться на безкоштовне пробне заняття
Ви можете купити професійне зварювальне обладнання, яке ми рекомендуємо та отримати знижку в магазині "jasic.ua" вказавши що ви перейшли з нашого сайту.
Made on
Tilda