Alpha-Welder
Принцип роботи напівавтомата MIG-135

Зварювальник — спеціалізація, яка буде затребувана завжди. Фахівці подібного роду потрібні не тільки в промислових масштабах, але і в домашніх умовах та невеликих підприємствах.

Для роботи з різними металами і умовами існують кілька видів технологій зварювання. Одним з найбільш популярних видів є зварювання напівавтоматом MIG-135. Суть технологій полягає в тому, що здійснюється дугове зварювання з використанням металевого дроту в інертному/активному захисному газі. При цьому зварювальний дріт подається автоматично.

В зварюванні застосовуються гази: аргон, вуглекислота та спеціалізовані суміші (MIX), що мають багатокомпонентну структуру. Суміші покращують характеристики швів, створюють міцні та надійні нероз'ємні з'єднання.

Напівавтоматичне зварювання MIG-135 є дуже поширеним методом зварювання металів. Цей метод активно застосовують у виготовленні поїздів, кораблів, машинобудівництві, навіть в невеликих господарствах.

Хочете навчитися зварюванню? Тоді компанія Alpha-Welder.com — те, що вам потрібно. Навчання з теорією і з максимальною практикою. Після навчання допомагаємо з працевлаштуванням.

Переваги роботи напівавтоматом MIG-135

Технологія зварювання MIG-135 відрізняється продуктивністю, якщо порівнювати її з дуговим зварюванням покритими електродами.

  • немає втрат на залишки електродів, подача зварювального дроту відбувається автоматично — суттєва економія часу;
  • зона зварювання надійно захищається газом;
  • під час зварювання не утворюється шлак який потрібно видаляти після зварювання.


Напівавтоматом MIG-135 можна варити в будь-яких положеннях.

Що пропонує Alpha-Welder?

Ми надаємо навчання професії, яка буде затребувана в усі часи. Співробітники компанії — майстри вищого розряду покажуть, навчать прийомам і тонкощам технології MIG-135 на практиці.

Зателефонуйте нам за номером +380 68 417 70 19.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття де ви отримаєте в перший же день теоретичні знання поводження з обладненням та спробуєте на практиці створити свій перший зварювальний шов.

Пам'ятайте фахівцями не народжуються а стають.


БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!
За професією зварювальник аргонщик TIG-141
Що ви дізнаєтесь на занятті:
1. Як налаштовувати аргонодуговий зварювальний апарат, вивчіть та запишете його налаштування.
2. Як самостійно організувати зварювальний пост, що потрібне для цього.
3. Як вибрати правильне обладнання для зварювання?
4. Нюанси заточування вольфрамового електрода, яких видів вони бувають.
5. Як працювати з газом Аргон, які бувають зварювальні газові редуктори.
6. Дізнаєтеся стандарти за якими беруть на роботу, як і що потрібно вміти варити, щоб вас взяли на роботу.
Після проходження теорії ви приступите до практики
Пробне заняття ні до чого вас не зобов'язує, ми даємо вам можливість зрозуміти чи хочете ви надалі займатися цим видом діяльності.
Запишіться на безкоштовне пробне заняття
Ви можете купити професійне зварювальне обладнання, яке ми рекомендуємо та отримати знижку в магазині "jasic.ua" вказавши що ви перейшли з нашого сайту.
Made on
Tilda