Alpha-Welder
Ручне дугове електрозварювання, навчання у Києві, метро Шулявська
Ручне дугове електрозварювання, навчання

Як проходить навчання електрозварювальника ручного зварювання? Так само, як і будь-яке інше навчання на курсах зварювальника - завжди теорія та практика. Ми прагнемо навчити висококласних фахівців ручного дугового зварювання MMA. Тому електрозварювання стало доступним на курсах зварювальників від Олександра. Авторський курс, розроблений як для фахівців-початківців, так і для досвідчених, бажаючих підвищити свій розряд як електрозварник ручного зварювання.

MMA зварювання - школа зварювальників у Києві
Школа зварників Альфа Велд знаходиться в місті Києві, з цехом для практичних занять недалеко від метро Берестейська та Шулявська. Це дуже зручно для тих, хто цінує свій час і хоче приїжджати на курси електрозварювальника після роботи у зручний час. Піша доступність метро - це зручно і вдень, коли місто стоїть у пробках. Електрозварювальник ручного зварювання MMA - це та професія, яку найчастіше купують початківці з метою навчиться зварювати метал для себе - у гаражі, на дачі або для інших побутових потреб.

Курси електрозварювальника - ручне контактне зварювання
Авторська методика навчання електрозварювання дозволяє швидко і ефективно отримати необхідні знання і буквально за пару місяців отримати посвідчення зварювальника за спеціальністю ручне дугове електрозварювання. Ручне контактне зварювання дозволяє легко зварювати між собою різні метали та досягати практично непомітних швів. А основною перевагою MMA зварювання вважають її мобільність та невибагливість.

Записуйтесь на курси зварювальників у Києві та отримуйте сертифікат зварювальника!


БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!
За професією зварювальник аргонщик TIG-141
Що ви дізнаєтесь на занятті:
1. Як налаштовувати аргонодуговий зварювальний апарат, вивчіть та запишете його налаштування.
2. Як самостійно організувати зварювальний пост, що потрібне для цього.
3. Як вибрати правильне обладнання для зварювання?
4. Нюанси заточування вольфрамового електрода, яких видів вони бувають.
5. Як працювати з газом Аргон, які бувають зварювальні газові редуктори.
6. Дізнаєтеся стандарти за якими беруть на роботу, як і що потрібно вміти варити, щоб вас взяли на роботу.
Після проходження теорії ви приступите до практики
Пробне заняття ні до чого вас не зобов'язує, ми даємо вам можливість зрозуміти чи хочете ви надалі займатися цим видом діяльності.
Запишіться на безкоштовне пробне заняття
Ви можете купити професійне зварювальне обладнання, яке ми рекомендуємо та отримати знижку в магазині "jasic.ua" вказавши що ви перейшли з нашого сайту.
Записуйтесь на курси зварювальників у Києві та отримуйте сертифікат зварювальника!
Made on
Tilda